TİTREŞİMLİ BESLEYİCİLER

ED ve EL serisi dairesel ve lineer titreşimli besleyiciler, iş parçalarının boyutlarına gore ayrılması, nakli ve otomatik imalat sistemlerine beslenmesi görevini yürütürler.
 

Eleksan , Titreşimli Besleyiciler alanında 20 yılı aşkın sürede geliştirmiş olduğu teknolojiler ile, otomatik parça besleme alanında  yüksek performans ve beka niteliklerine sahip, modern ve güvenilir çözümler sunar.
 

Farklı endüstrilerin otomatik besleme talepleri doğrultusunda geliştirilen ve firma bünyesine entegre edilen teknolojiler ile, iş parçaları yüzeyinde aşınmanın en aza indirildiği, yüksek ve kararlı besleme adetlerinin sağlandığı ED ve  EL serisi titreşimli besleyiciler, otomotiv, beyaz eşya, medikal ve benzeri endüstrilerde yüzlerce farklı iş parçasının otomatik olarak beslenmesi görevini üstlenmişlerdir.
 

Eleksan, besleme teknolojilerinde 20 yılı aşkın sürede edindiği deneyim, geliştirmiş oluğu teknolojiler, detaylara odaklı mühendislik anlayışı ve satış sonrası teknik destek ve servis kalitesi ile, Türkiye'de üretim yapan küresel markaların tedarikçi havuzlarında,  kendisini  “Besleme Sistemleri konusunda Yerel Uzman Kuruluş” olarak tanımlayacak marka kalitesine ulaşmıştır.
ED-200 & EL-150

ÖRNEK BESLEME ÜNİTELERİ

VİDEOLAR

ED-200 & EL-150
Dairesel & Lineer Titreşimli Besleyici Kombinasyonu
CD-233 Vakum Tabancalı Besleme Ünitesi
CD-247 Yataklama Kapağı Besleme İstasyonu

DÖKÜMANLAR

Eleksan_TR_techdata_Besleyiciler.pdf
Eleksan_EN_techdata_Feeders.pdf

BİZE ULAŞIN

Haberler
Erişim
Yetkili Satıcılar
İş Basvurusu

KURUMSAL

Firma Bilgileri
Tarihçe
Etik Değerler
Kalite Politikamız

TAKİP EDİN

© Copyright 2014, ELEKSAN Ltd Şti., Tüm Hakları Saklıdır.